OPM
0410.2021

Bądź częścią WUF11! Rusza konkurs na projekt maskotki wydarzenia

  • OPM
  • Wydarzenie

Interesujesz się grafiką, masz pomiędzy 16 a 25 lat i głowę pełną pomysłów? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Rusza konkurs, w którym do wygrania jest 15 tysięcy złotych oraz udział w największej światowej imprezie poświęconej tematyce miast.

 – Razem z ONZ i Miastem Katowice pracujemy nad organizacją gigantycznego, międzynarodowego wydarzenia – Światowego Forum Miejskiego, które odbędzie się w czerwcu 2022 roku. Chcemy, aby młodzi ludzie współtworzyli z nami tę imprezę. Dlatego ogłaszamy konkurs dla uczniów na projekt graficzny maskotki WUF11 – mówi Małgorzata Jarosińska-Jedynak pełnomocnik rządu ds. przygotowania Światowego Forum Miejskiego w Katowicach w 2022 roku.

Aby wziąć udział w konkursie zaprojektuj i nazwij maskotkę promującą WUF11. Pamiętaj, musi ona nawiązywać do tematyki Światowego Forum Miejskiego. Następnie prześlij do nas swoją pracę na adres: promocja@mfipr.gov.pl. Masz czas do 31 października. Nie zwlekaj, jeśli wygrasz, Twoją pracę zobaczą tysiące, a może nawet setki tysięcy osób!

Światowe Forum Miejskie jest organizowane cyklicznie co 2 lata od 2002 roku. 11. sesja odbędzie się w Katowicach 26-30 czerwca 2022 roku. Organizatorem wydarzenia pod egidą Organizacji Narodów Zjednoczonych, jest UN-Habitat, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Miasto Katowice. Po raz pierwszy w dwudziestoletniej historii impreza odbędzie się w Europie Środkowej. Gospodarzami poprzednich edycji WUF były Nairobi, Barcelona, Vancouver, Nanjing, Rio de Janeiro, Neapol, Medellin, Kuala Lumpur i Abu Zabi.

WUF to największa i najważniejsza konferencja poświęcona tworzeniu i realizacji polityk miejskich na świecie. Jej celem jest doskonalenie wiedzy na temat zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich poprzez otwartą debatę. Wydarzenie jest okazją do wymiany dobrych praktyk oraz dzielenia się zdobytymi doświadczeniami. W efekcie powstają rekomendacje dla polityki miejskiej i rozwoju regionalnego dla rządów, regionów i miast.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Załącznik nr 1   Załącznik nr 2   Załącznik nr 3   Załącznik nr 4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *