OPM

ZESPÓŁ OBSERWATORIUM POLITYKI MIEJSKIEJ IRMiR

michał-bejm-ekspert-obserwatorium polityki miejskiej
RESEARCHGATE- INSTYTUT ROZWOJU MIAST I REGIONÓW - DOROBEK NAUKOWY
dr Michał Beim
Główny ekspert ds. transportu
.

Agnieszka-Gajda- obserwatorium polityki miejskiej - gis45541 RESEARCHGATE- INSTYTUT ROZWOJU MIAST I REGIONÓW - DOROBEK NAUKOWY
Agnieszka Gajda
Główny ekspert ds. GIS
agajda@irmir.pl
.

magdalena-golan-obserwatorium polityki miejskiej45541
Magdalena Golan
Koordynatorka programu Kongresu Polityki Miejskiej
mgolan@irmir.pl

ewa-goras-instrytut rozwoju miast i regionów-opm
Ewa Goras
Ekspert ds. transportu i mobilności miejskiej
egoras@irmir.pl

marek-grochowicz-obserwatorium polityki miejskiej - kongres45541
Marek Grochowicz
Główny koordynator Kongresu Polityki Miejskiej
mgrochowicz@irmir.pl

karol-janas-obserwatorium polityki miejskiej irmir45541 RESEARCHGATE- INSTYTUT ROZWOJU MIAST I REGIONÓW - DOROBEK NAUKOWY
dr Karol Janas
Kierownik Obserwatorium Polityki Miejskiej IRMiR
kjanas@irmir.pl

wojciech jarczewski- instytut rozwoju miast i regionów
dr Wojciech Jarczewski
Dyrektor IRMiR
sekretariat@irmir.pl
.

liliana-janik-obserwatorium polityki miejskiej
45541
Liliana Janik
Badaczka
ljanik@irmir.pl

aleksandra jarzmik - osberwatorium polityki miejskiej


Aleksandra Jarzmik
Analityk GIS
ajarzmik@irmir.pl
.

Beata Jastrzębska - Obserwatorium Polityki Miejskiej -IRMiR45541
Beata Jastrzębska
Analityk GIS
bjastrzebska@irmir.pl
.

twarze-OPM45541
Katarzyna Kudłacz
Ekspert ds. czystego powietrza
kkudlacz@irmir.pl
.

wojciech lachowski- obserwatorium polityki miejskiej -irmir -teledetekcja
45541
Wojciech Łachowski
Ekspert ds. danych miejskich
wlachowski@irmir.pl

aleksandra - leczek -obserwatorium polityki miejskiej irmir

.
Aleksandra Łęczek

Administratorka geoportalu OPM
aleczek@irmir.pl

 

borys martela -obserwatorium polityki miejskiej irmir

Borys Martela
Główny ekspert ds. zarządzania miejskiego i partycypacji
bmartela@irmir.pl

twarze-OPM


Dariusz Mikołajczyk

Ekspert ds. planowania przestrzennego
dmikolajczyk@irmir.pl
.

kamil-nowak-instrytu rozwoju miast i regionow - polityka mieszkaniowaRESEARCHGATE- INSTYTUT ROZWOJU MIAST I REGIONÓW - DOROBEK NAUKOWY
Kamil Nowak
Główny ekspert ds. mieszkalnictwa i polityk społecznych
knowak@irmir.pl

twarze-OPM


Piotr Ogórek
Ekspert ds. planowania przestrzennego i ochrony środowiska
pogorek@irmir.pl

karolina piech -obserwatorium polityki miejskiej irmir


Karolina Piech
Zastępca kierownika OPM IRMiR
kpiech@irmir.pl
.

paweł-pistelok- obserwatorium polityki miejskiej irmir45541
dr Paweł Pistelok
Koordynator badań ankietowych
ppistelok@irmir.pl
..

Piotr Salata-Kochanowski-obserwatorium polityki miejskiej - instytut rozwoju miast i regionów45541
Piotr Salata-Kochanowski
Specjalista ds. marketingu
psalata@irmir.pl
.

agnieszka-sobala-gwozdz - obserwatorium polityki miejskiej irmirRESEARCHGATE- INSTYTUT ROZWOJU MIAST I REGIONÓW - DOROBEK NAUKOWY
dr Agnieszka Sobala-Gwosdz
Główny ekspert ds. gospodarki i rynku pracy
asobala@irmir.pl

agnieszka-sobol-obserwatorium polityki miejskiej irmir-ekonomia-srodowiskoRESEARCHGATE- INSTYTUT ROZWOJU MIAST I REGIONÓW - DOROBEK NAUKOWY
dr Agnieszka Sobol
Główny ekspert ds. ochrony środowiska i adaptacji do zmian klimatu
asobol@irmir.pl

daniel-straub-mobility-transport-opm-krakow
45541
Daniel Straub
Ekspert ds. nowej mobilności miejskiej
dstraub@irmir.pl

lukasz sykała - instytut rozwoju miast i regionow- gospostrateg
Łukasz Sykała
Główny ekspert ds. kształtowania przestrzeni i urbanizacji
lsykala@irmir.pl

anna zielonka
Anna Zielonka
Ekspert ds. metodologii badań teledetekcyjnych
azielonka@irmir.pl


EKSPERCI ZEWNĘTRZNI I WSPÓŁPRACOWNICY
OBSERWATORIUM POLITYKI MIEJSKIEJ

paweł-górny transport-ekspert obserwatorium polityki miejskiej irmir


Paweł Górny

Ekspert ds. transportu
gorny.pawel@gmail.com

 

alina-muziol-wieclawowicz-eksperci-opm

 

Alina Muzioł-Węcławowicz
Ekspert ds. mieszkalnictwa
alina.muziol@wp.pl

agnieszka-rzenca-ekspert-srodowisko
RESEARCHGATE- INSTYTUT ROZWOJU MIAST I REGIONÓW - DOROBEK NAUKOWY
dr Agnieszka Rzeńća
Ekspert ds. środowiska
agnieszka.rzenca@uni.lodz.pl