OPM
3004.2024

Wystąp podczas konferencji i współtwórz z nami program IV Kongresu Polityki Miejskiej i Regionalnej

  • OPMR
  • Artykuł

Ruszyła rejestracja na sesję „Kalejdoskopy”, „Dobre praktyki” oraz sesję posterową organizowane w ramach IV Kongresu Polityki Miejskiej i Regionalnej! Do udziału zapraszamy m.in. przedstawicieli administracji lokalnej, regionalnej i krajowej, studentów, doktorantów, badaczy, przedstawicieli organizacji pozarządowych, aktywistów miejskich.

Aby zgłosić chęć aktywnego udziału w wydarzeniu, należy uzupełnić poniższy formularz, wybierając jedną z trzech form prezentacji:

🔸 Sesja „Kalejdoskopy” (4-minutowa prezentacja w formie 1 slajdu) to prezentacje projektów naukowych tematycznie przyporządkowanych do następujących zagadnień związanych z hierarchią miast: 1) metropolie i obszary metropolitalne, 2) aglomeracje miejskie, 3) miasta średnie, 4) małe miasteczka, 5) regiony.
🔸 Sesja „Dobre praktyki” (12-minutowa prezentacja) to prezentacje projektów przedstawiających efektywne rozwiązania zastosowane w miastach.
🔸 Sesja posterowa (poster w formacie B1) polega na prezentacji posterów (plakatów) dotyczących zagadnień wchodzących w zakres polityk miejskich i polityk regionalnych.

Rejestracja na sesję „Kalejdoskopy”, „Dobre praktyki” oraz sesję posterową dostępna jest na stronie Kongresu oraz pod adresem: https://forms.gle/f6Vut5Fwf6fUdfSC9

Poza uzupełnieniem powyższego formularza uczestnicy ww. sesji zobowiązani są również do rejestracji na IV Kongres Polityki Miejskiej i Regionalnej.

Na zgłoszenia czekamy do 19 maja 2024!
Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *